Aktualności

mcup2022.png

BMW M CUP 2022

02 marca 2022


Zdobądź umiejętności jazdy na torze. Do udziału w pucharze BMW M CUP zapraszamy wszystkie osoby, które chcą zdobyć umiejętności lub doszkolić swoją technikę jazdy na torze oraz zawodników.

Więcej…

   
alpe1-01-2019.jpg

Mistrzowie z BMW Sikora Motorsport celują w kolejne tytuły.

05 lutego 2019

  

 

Zawodnicy bielskiego zespołu BMW Sikora Motorsport zdominowali motocyklowe zmagania w sezonie 2018, sięgając aż po trzy tytuły mistrzowskie zarówno w kraju, jak i za granicą. Michał Filla, Bartłomiej Wiczyński i Ireneusz Sikora wkrótce staną do walki o kolejne. Ich bronią będzie całkowicie nowy model BMW S1000RR.

Więcej…

   
bmwg310r.jpg

BMW G310R Cup

02 lutego 2018

Ruszyły zapisy do udziału w serii wyścigów motocyklowych BMW G310R CUP 2018.

 

Szczegółowe informację tutaj: http://sikora.bmw-motorrad.pl/

 

 

   
2_2017.jpg

Kosiniak i BMW Sikora na podium w Poznaniu

01 czerwca 2017

Reprezentujący ekipę BMW Sikora Motorsport Patryk Kosiniak finiszował na podium w obu wyścigach połączonych rund motocyklowych mistrzostw Polski klasy Superbike i międzynarodowych mistrzostw Alpe Adria.

Kosiniak narzucał tempo podczas czwartkowych treningów wolnych, a następnie zakwalifikował się do pierwszego wyścigu na torze Poznań na drugiej pozycji w stawce 27 zawodników, jako najszybszy z Polaków. 28-latek z Tarnowa ustąpił tylko zdobywcy pole position, znanemu z mistrzostw świata Czechowi Karelowi Hanice.

Więcej…

   
1_2017.jpg

BMW Sikora Motorsport rozpoczyna sezon wyścigowy w Poznaniu

22 maja 2017

Bielski zespół BMW Sikora Motorsport już w ostatni weekend maja rozpocznie w Poznaniu kolejny sezon rywalizacji w motocyklowych mistrzostwach Polski. W barwach wielokrotnych mistrzów kraju wystartują w tym roku Patryk Kosiniak i Irek Sikora.

 

28-letni Kosiniak to nowa twarz w ekipie z Bielska Białej. Tarnowianin to aktualny mistrz międzynarodowej serii Yamaha R6 Dunlop Cup, który w tym sezonie postanowił przesiąść się na większy motocykl i stanąć do walki w najmocniejszej klasie Superbike. „Kosa” zrobi to za sterami BMW S1000RR właśnie w barwach BMW Sikora Motorsport, startując razem z zespołem nie tylko w pełnym cyklu prestiżowych międzynarodowych mistrzostw Niemiec IDM Superbike, ale także w wybranych rundach mistrzostw Polski i Alpe Adria, w tym w pierwszej rundzie w Poznaniu pod koniec maja.

Więcej…

   
27_09_2016.jpg

Informujemy, że stan Irka jest stabilny i szybko wraca do zdrowia.

27 września 2016

Trzykrotny motocyklowy mistrz Polski klasy Superbike, Ireneusz Sikora, uległ wypadkowi podczas przedostatniej rundy mistrzostw Niemiec Superbike*IDM na torze Lausitzring.

Lider naszego zespołu uderzył w motocykl zawodnika, który upadł tuż przed nim. Wskutek uderzenia Irek doznał złamania kości udowej i natychmiast trafił do pobliskiego szpitala, gdzie jeszcze tego samego dnia przeszedł operację.

   
21_09_2016.jpg

Słodko gorzki weekend w Lausitz dla ekipy BMW Sikora Motorsport

22 września 2016

Andrzej Pawelec i Bartek Wiczyński podczas siódmej i przedostatniej rundy motocyklowych mistrzostw Niemiec Superbike*IDM wyrównali swoje najlepsze wyniki sezonu. Niestety, weekend na torze Lausitzring z powodu kontuzji zakończył się przedwcześnie dla lidera zespołu, Ireneusza Sikory.

Więcej…

   
19_09_2016.jpg

Polacy gotowi na mistrzostwa świata w Niemczech

19 września 2016

Motocykliści ekipy BMW Sikora Motorsport wystartują w najbliższy weekend w siódmej i przedostatniej rundzie mistrzostw Niemiec Superbike*IDM. Na leżącym tuż przy polskiej granicy torze Lausitzring tym razem zawodnicy zmierzą się podczas zmagań połączonych z mistrzostwami świata World Superbike.To będzie wyjątkowy weekend i prawdziwe święto wyścigów motocyklowych. Po raz pierwszy zawodnicy Superbike*IDM ustawią się na starcie tuż po wyścigach mistrzostw świata World Superbike, które przyciągną na Lausitzring kilkadziesiąt tysięcy fanów; w tym wielu z Polski.

Więcej…

   
11_08_2016.jpg

Ruszyła sprzedaż wyjątkowych biletów na MŚ WorldSBK na Lausitzringu

19 sierpnia 2016


Przygotowaliśmy dla was  nie lada gratkę!

Polscy fani mogą nabyć bilety na specjalną trybunę na wrześniową rundę mistrzostw świata World Superbike na niemieckim torze Lausitzring z 10-procentowym rabatem oraz dodatkowymi atrakcjami. To jedyna okazja by wziąć udział w imprezie motocyklowej najwyższej światowej rangi tak blisko naszego kraju.

 Motocykliści mistrzostw świata WorldSBK wystartują na Lausitzringu już w dniach 16-18 września. W ten sam weekend na niemieckim torze zmierzą się także zawodnicy serii
Superbike*IDM. Wśród nich wielokrotni mistrzowie Polski; Irek Sikora, Andrzej Pawelec, Bartek Wiczyński i Michal Filla.Więcej…

   
17_08_2016.jpg

Irek Sikora tuż za podium mistrzostw Niemiec Superbike*IDM w Assen

16 sierpnia 2016

Mimo bolesnej kontuzji Irek Sikora ukończył wyścigi szóstej rundy międzynarodowych mistrzostw Niemiec Superbike*IDM tuż za pierwszą trójką, w holenderskim Assen finiszując w niedzielę odpowiednio na czwartej i piątej pozycji. Motocyklista ekipy BMW Sikora Motorsport awansował dzięki temu na szóste miejsce w klasyfikacji generalnej. Kolejne punkty zdobył także debiutujący w tym roku w niemieckiej serii Bartek Wiczyński.

 

Więcej…

   

Strona 1 z 3

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>