Ruszyła sprzedaż wyjątkowych biletów na MŚ WorldSBK na Lausitzringu


Przygotowaliśmy dla was  nie lada gratkę!

Polscy fani mogą nabyć bilety na specjalną trybunę na wrześniową rundę mistrzostw świata World Superbike na niemieckim torze Lausitzring z 10-procentowym rabatem oraz dodatkowymi atrakcjami. To jedyna okazja by wziąć udział w imprezie motocyklowej najwyższej światowej rangi tak blisko naszego kraju.

 Motocykliści mistrzostw świata WorldSBK wystartują na Lausitzringu już w dniach 16-18 września. W ten sam weekend na niemieckim torze zmierzą się także zawodnicy serii
Superbike*IDM. Wśród nich wielokrotni mistrzowie Polski; Irek Sikora, Andrzej Pawelec, Bartek Wiczyński i Michal Filla. 

 

Dzięki pomocy organizatorów jedyny polski zespół w stawce przygotował dla swoich kibiców wyjątkową promocję; sto biletów na specjalną, polską trybunę z 10-procentowym rabatem (53 zamiast 59 euro), które zamawiać można kontaktując się z ekipą przez oficjalny fan page pod adresem www.facebook.com/BmwSikoraMotorsport

 lub mailowo na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Do każdego biletu dołączone będą unikalne karty z oryginalnymi autografami wszystkich zawodników ekipy BMW Sikora Motorsport.

 

  

„Połączone rundy mistrzostw Niemiec i mistrzostw świata tak blisko polskiej granicy to dla nas wszystkich wielkie wydarzenie, dlatego bardzo nam zależało, aby polscy kibice mogli przeżyć je razem z nami – mówi Irek Sikora. - Po rozmowach z organizatorami udało nam się przygotować specjalny sektor dla polskich kibiców na ogromnej trybunie głównej oraz zaoferować polskim fanom promocyjne ceny na bilety. Mamy nadzieję, że w połowie września na Lausitzringu nie zabraknie polskich flag, a wielu polskich kibiców będzie mogło na własne oczy zobaczyć wyścigi motocyklowe na najwyższym światowym poziomie. Do zobaczenia!"

 

Aby zakupić bilet:

1. Napisz maila na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. o tytule "Bilet Lausitzring"
w treści wpisując swoje dane:
Imię
Nazwisko
nr tel
e-mail
adres, na jaki mamy wysłać bilet

2. Wyślij przelew o wartości 53 euro na konto

a) walutowe euro
PL 86 1240 4155 1978 0010 4958 3284
SWIFT PKOP PL PW

b) złotówkowe po kursie NBP (kurs euro sprzedaży http://www.nbp.pl/home.aspx?f=/kursy/kursyc.html z dnia wykonania przelewu)
10 1240 4155 1111 0000 4634 9145

Tytułem: Twoje Imię Nazwisko - Bilet Lausitzring

 

Odbiorca:
Sikora Auto Centrum
ul.Pszczyńska 103
43-190 Mikołów

3. Po otrzymaniu wpłaty oraz maila organizujemy wysyłkę biletów.

 

Do zobaczenia!